fbpx

Mūsų teikiamos paslaugos

Ikiwi

Kodėl mes?

Mes pradėjome save realizuoti skaitmeninės rinkodaros srityje, nuolat tobulėdami, per penkerius metus užaugome iki bendrovės turinčios Rinkodaros, IT, Verslo ir Finansų skyrius.

INTERNETINIO VERSLO KŪRIMO KONSULTACIJOS

Sakoma, kad geriau devynis kartus pamatuok, dešimtą – kirpk. Todėl mūsų komandą sudaro patyrę, savo srities profesionalai. Jie padės jus užvesti ant teisingo kelio, sprendžiant jums aktualius internetinio verslo klausimus. Net jei tai susiję su teisiniais, finansiniais ar žmogiškaisiais ištekliais. Priimdami tinkamus sprendimus sutaupysite laiko ir finansų.

INTERNETINIŲ PROJEKTŲ KŪRIMO PASLAUGOS

Šias paslaugas apima ne tik interneto svetainių ir elektroninių parduotuvių kūrimas, tinklalapių priežiūra, marketingo paslaugos, bet ir profesionalios konsultacijos internetinio verslo kūrimo ir vystymo klausimais.

E-KOMERCIJOS VYSTYMO KONSULTACIJOS

Norint pradėti užsiimti e-komercija reikia tam tikrų žinių, o ją vystyti – kur kas daugiau. Auginti pardavimus, turėti gerą rinkodaros strategiją, atlikti analizes ir dar daug kitų funkcijų. Todėl jums galime padėti perprasti šias subtilybes ir suteikti apčiuopiamos naudos ties kiekvienu, jums svarbiu aspektu.

Efektyvus bendradarbiavimas ir komunikacija yra pagrindinis elementas, norint iki galo išpildyti jūsų verslo idėją internete.

SKAITMENINĖS RINKODAROS PASLAUGOS

Dabar niekam nekyla klausimų, jog norint būti pastebimam, reikia skleisti žinią apie save pasauliniame tinkle. Kuo garsiau, kuo plačiau ir kuo kūrybingiau.

Mūsų darbas susideda iš daugelio etapų: nuo idėjos formulavimo ir gryninimo iki realizacijos. Bendradarbiaudami kartu, pritaikome efektyvius rinkodaros sprendimus interneto erdvėje, padedančius pritraukti naujų klientų ir plėsti jūsų verslą.

17

Norite pradėti dirbti su mumis?