fbpx

Teksto vertimo paslaugos

Norite savo interneto svetainę išversti į kelias užsienio kalbas, bet nerandate kokybiško vertėjo? O gal turite tam tikro turinio, kurį sunkiai verčia Google vertėjas? Jeigu atsakėte taip, tada teksto vertimo paslaugos jums būtinos.

Nesvarbu, ar turite elektroninę parduotuvę ar reprezentacinę svetainę, iKiwi teksto vertimas jūsų verslui suteiks naujas galimybes užsienio rinkoje. Verčiame tekstus į anglų, rusų, norvegų, vokiečių, švedų, ispanų ir lenkų kalbas.

  • Šiuo metu populiariausia paslauga – lietuvių-anglų vertėjas, nes daugiau nei 25% visų interneto vartotojų naudoja anglų kalbą. Todėl, norint konkuruoti užsienio rinkose, turinys dažniausiai kuriamas būtent šia kalba.
  • Lietuvių-anglų vertėjas jūsų reprezentacinę svetainę išvers kokybiškai, atitinkamai išanalizavęs jūsų turinį, jį aiškiai pateiks jūsų potencialiems užsienio klientams.
  • Jeigu turite internetinę parduotuvę ir norite, kad jos turinys būtų lengvai ir suprantamai pritaikytas jūsų klientams anglų kalba, iKiwi lietuvių-anglų vertėjas tai padarys už jus ir už sutartą kainą.
teksto vertimo paslaugos

Norite pradėti dirbti su mumis?