fbpx

Turinio rinkodara

iKiwi turi didelį turinio rinkodaros paslaugų pasirinkimą, todėl įvertinę jūsų poreikius ir esamą situaciją, galime pritaikyti pačius tinkamiausius metodus jūsų verslo ar prekinio ženklo žinomumo gerinimui internete ir sukurti bet kokios apimties ir tematikos turinį.

Populiariausios turinio rinkodaros paslaugos:

Informacinių straipsnių rašymas ir publikavimas

Norite kokybiškų ir įdomių informacinių straipsnių, kurie turės nukreipimus į jūsų svetainę? Ieškote būdų kaip sudominti savo tikslinę auditoriją suteikiant jiems naudingos ir vertingos informacijos?

informacinių straipsnių rašymas ir publikavimas

Šią paslaugą galima pritaikyti įvairių nišų ir sričių verslams. Informacinių straipsnių rašymas ir publikavimas suteiks jūsų verslui:

 • Daugiau žinomumo viešuose internetiniuose šaltiniuose;
 • Aukštesnę jūsų tinklapio poziciją interneto paieškos sistemose;
 • Autoriteto, nes publikuojant aukštos kokybės straipsnius, skaitytojai vis labiau vertina jūsų žinias ir patirtį;
 • Ir galiausiai, skaitytojai, pasitikėdami jumis, tampa jūsų lojaliais klientais ir taip didėja pardavimai.

 

Tekstų rašymas tinklalapiams

Norite atnaujinti savo internetinio puslapio turinį? O gal turite naujai sukurtą interneto svetainę, kuriai reikia šviežio teksto?

iKiwi tekstų rašymas tinklalapiams taikomas įmonių reprezentaciniams tinklalapių tekstams, apžvalgoms, internetinėms parduotuvėms, produktų aprašymams, kategorijoms ir t.t.

Jeigu norite praturtinti savo verslo internetinės svetainės turinį kokybiškais ir profesionaliai parašytais tekstais, kurie sukurtų patrauklų įvaizdį jūsų klientams, pasinaudokite iKiwi paslauga – tekstų rašymas tinklalapiams.

Tinklaraščio, blogo rašymas

Ar atkreipėte dėmesį, kad visi puslapiai, kurie yra pirmuosiuose interneto paieškos sistemų puslapiuose, turi daugybe tinklaraščio arba blog‘o formato straipsnių?

Vienas populiariausių turinio marketingo metodų yra blogo rašymas. Pagal 2020 m. statistiką:

 • Įmonės, kurios turi savo svetainėse turi tinklaraščius, sulaukia 97% daugiau atgalinių nuorodų nei įmonės, kurios neturi tinklaraščių
 • Vidutiniškai, įmonės, kurios aktyviai publikuoja blogo straipsnius, gauna 434% daugiau indeksuojamų puslapių ir 55% daugiau lankytojų
 • Geresnis turinys, gali sutraukti iki 2000% lankytojų srauto į tinklaraštį
 • Toks turinio marketingas gali surinkti tris kartus daugiau potencialių klientų srauto nei mokama reklama

Blogo rašymas padeda skaitytojams atsakyti į jų klausimus, suteikia praktiškų arba naudingų žinių, aprašomos įvairios istorijos ir dar daug kitų įdomybių. Tai duoda didžiulę naudą tiek šių tinklalapių lankytojams, tiek ir tinklalapio reputacijai – teigiamai vertinamas turinys keliamas į aukštesnes interneto paieškos sistemų pozicijas, tam, kad šį turinį pamatytų vis platesnė auditorija.

Priklausomai nuo tematikos, raktažodžių, tikslinės auditorijos, konkurencijos ir daugybės kitų faktorių, iKiwi komanda kruopščiai paruoš tinkamiausią ir optimaliausią turinio strategiją jūsų verslui ar prekiniam ženklui.

Reklaminiai tekstai

Norite, kad jūsų paslauga ar prekė būtų unikaliai ir patraukliai pristatyta jūsų tikslinei auditorijai? Trokštate didinti pardavimus originalių tekstų pagalba?

Reklaminiai tekstai yra puikus sprendimas, ne tik didinti pardavimus, bet ir populiarinti jūsų prekinį ženklą originaliais, moderniais įrankiais. Nuosekliai stebint rinką tiek per socialinius tinklus ir atliekant tyrimus, galima lengviau įsigilinti į žmonių problemas, jų tikslus ir tokiu būdu sukuriant glaudesnį ryšį su būsimais ir esamais klientais. Kai žinomi klientus traukiantys faktoriai, tuomet reklaminiai tekstai lengviau sukausto skaitytojų dėmesį ir žmonės lengviau pasiduoda atitinkamiems veiksmams – užsisakyti prekes, prenumeruoti naujienlaiškį, pasidalinti nuoroda, įrašu ir t.t.

iKiwi reklaminiai tekstai padės jūsų verslui išsiskirti iš konkurentų ir patraukti potencialius klientus. Priklausomai nuo jūsų rinkos ir tikslų, sukursime optimaliausias strategijas, kurios reikalaus atitinkamų kanalų ir tekstų jūsų tikslinei auditorijai, pardavimais ir didėjančiu klientų srautu. iKiwi sukurs modernius ir įtraukiančius tekstus jūsų socialinių tinklų puslapiams, katalogams, elektroninių laiškų šablonams, naujienlaiškiams ir kt.

SEO straipsnių rašymas ir talpinimas

Turite seną tinklalapį ir, pagal jūsų rinkos raktažodžius, esate pačiame interneto paieškos sistemų rezultatų gale? Norite, kad jūsų būsimi klientai rastų jūsų interneto svetainę lengvai? O gal turite naujai sukurtą interneto svetainę be jokio turinio?

iKiwi turi jums puikų sprendimą – SEO straipsnių rašymas ir talpinimas.

Tam, kad sukurti kokybišką ir optimalų tekstą interneto svetainei, reikia daugybės analitinių procesų ir laiko sąnaudų.

Jums nereikės atlikti sudėtingos rinkos analizės, tirti raktažodžius ar raktines frazes, kurti strategijos, pagal kurią jūsų interneto svetainė kils aukštyn paieškos rezultatuose.

Visa tai už jus atliks iKiwi komanda.

 • Interneto paieškos sistemoms optimizuoti tekstai bus palankiau reitinguojami šių sistemų algoritmų – garantuojamos aukštesnės pozicijos paieškos rezultatuose
 • SEO straipsnių rašymas įvairioms rinkoms leis jūsų interneto svetainei iškilti į aukščiausias paieškos rezultatų pozicijas, esant net ir pagal ieškomiausius raktažodžius
 • Pasitelkiant papildomus tekstų rašymo metodus galima pasiekti daug didesnių rezultatų, ypač publikuojant informatyvius ir praktiškus straipsnius įvairiuose tinklalapiuose, kuriuos skaitytojai lengvai dalinsis vieni su kitais. O sukurtos išorinės nuorodos, nukreipiančios į jūsų interneto svetainę atves daugiau šiltos auditorijos ir jie žymiai lengviau konvertuosis į klientus

 

Tekstų rašymas ir straipsnių rašymas yra vieni svarbiausių turinio rinkodaros dalių. Visi internetiniai puslapiai, šiandieniniai verslai ir projektai turi tekstinį turinį. Kodėl? Nes tai sukuria autentiškumą, stiprina ryšį su skaitytojais, sukuria tam tikrą jūsų įvaizdį jūsų tikslinėje auditorijoje, žmonės labiau pasitiki jūsų verslu ar prekiniu ženklu, suteikiate tam tikros naudingos informacijos, kurios ieško vartotojai ir t.t. Yra dar daugybė kitų privalumų, kuriuos suteikia profesionalus tekstų rašymas ir straipsnių rašymas, bet didžiausias iš jų – potencialių klientų pritraukimas.

turinio rinkodara

Norite pradėti dirbti su mumis?