ELEKTRONINIŲ parduotuvIŲ kūrimas

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje ir visame pasaulyje

SUSISIEKTI

ELEKTRONINIŲ parduotuvIŲ kūrimas

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje ir visame pasaulyje

SUSISIEKTI

Paslauga

Elektroninių parduotuvių kūrimas

internetines parduotuves kurimas 1

Šiandien elektroninių parduotuvių kūrimas turėtų būti vienas iš prioritetų verslininkams, kurie užsiima prekių ar paslaugų pardavimais. Klausiate kodėl? Nes dabar kaip niekad interneto vartotojai naršydami skiria dėmesį elektroninės parduotuvės funkcionalumui, patogumui, greičiui, dizainui.  parduotuvės kūrimas taip pat atveria ir platesnes verslo galimybes, taip lengviau pasiekti klientus, plėsti geografines veiklos zonas, didinti prekinio ženklo žinomumą. El parduotuvės kūrimas taip pat svarbus ir jūsų verslo konkurencingumo bei pranašumo didinimui.

Tinklapių kūrimas įvairiose veiklos srityse skiriasi ir turi savo specifiką, kuri priklauso nuo klientų poreikių, verslo poreikių, verslo šakos ir netgi tokių smulkių elementų kaip ikonėlės, spalvinė gama, teksto šriftai ir dydžiai, tematika, mygtukų išdėstymas, įrankių juosta, taip pat priklauso ir nuo to, kai skubiai jums reikalingas Elektroninės parduotuvės kūrimas ir galutinis rezultatas bei dar kitų niuansų.

Svetainių kūrimas kūrimas paslauga šiuo metu yra itin konkurencinga, nes paklausa tokiai paslaugai yra labai išaugusi. Neretai pasitaiko, kad verslai ieško pigiausių alternatyvų  ir susiduria su įvairiais nesklandumais bei kliūtimis. Vienas ryškiausių nesklandumų yra pigiai ir nekokybiškai suteiktos paslaugos. Tokia internetinė svetainė bus tikrai nepatraukli nei Google paieškos sistemai nei klientams, nes dėl paliktų programavimo klaidų bus nepatogi naudotis.

Paslauga

Elektroninių parduotuvių kūrimas

internetines parduotuves kurimas 1

Šiandien elektroninių parduotuvių kūrimas turėtų būti vienas iš prioritetų verslininkams, kurie užsiima prekių ar paslaugų pardavimais. Klausiate kodėl? Nes dabar kaip niekad interneto vartotojai naršydami skiria dėmesį internetinės parduotuvės funkcionalumui, patogumui, greičiui, dizainui. Internetinės parduotuvės kūrimas taip pat atveria ir platesnes verslo galimybes, taip lengviau pasiekti klientus, plėsti geografines veiklos zonas, didinti prekinio ženklo žinomumą. Elektroninių parduotuvių kūrimas taip pat svarbus ir jūsų verslo konkurencingumo bei pranašumo didinimui.

Internetinės parduotuvės kūrimas įvairiose veiklos srityse skiriasi ir turi savo specifiką, kuri priklauso nuo klientų poreikių, verslo poreikių, verslo šakos ir netgi tokių smulkių elementų kaip ikonėlės, spalvinė gama, teksto šriftai ir dydžiai, tematika, mygtukų išdėstymas, įrankių juosta, taip pat priklauso ir nuo to, kai skubiai jums reikalingas elektroninių parduotuvių kūrimas ir galutinis rezultatas bei dar kitų niuansų.

Elektroninių parduotuvių kūrimas paslauga šiuo metu yra itin konkurencinga, nes paklausa tokiai paslaugai yra labai išaugusi. Neretai pasitaiko, kad verslai ieško pigiausių alternatyvų (kadangi paslauga elektroninių parduotuvių kūrimas yra tikrai plačiuose kainų rėmuose) ir susiduria su įvairiais nesklandumais bei kliūtimis. Vienas ryškiausių nesklandumų yra pigiai ir nekokybiškai suteiktos paslaugos. Tokia internetinė svetainė bus tikrai nepatraukli nei Google paieškos sistemai nei klientams, nes dėl paliktų programavimo klaidų bus nepatogi naudotis.

Elektroninė komercija

Kodėl svarbu, kad paslauga elektroninių parduotuvių kūrimas turi būti atlikta kokybiškai?

Viena nemaloniausių patirčių yra kuomet klientas palieka jūsų internetinę svetainę, nes lėtai kraunasi puslapiai, nuotraukos atrodo nekokybiškai, neveikia kategorijos ar netgi neina atsiskaityti už prekes ar paslaugas. Tokia patirtis tikrai nepaskatins grįžti dar kartą. Tad kokybiškas tinklapių kūrimas yra tikrai svarbus.

Taip pat svarbu paminėti, kad šiai dienai internetinių parduotuvių kūrimas yra stipriai orientuotas į mobilų vartotoją. Tad jūsų internetinė parduotuvė bus pritaikyta išmaniesiems įrenginiams ir jums tikrai neteks jaudintis dėl dizaino ar techninių sprendimų.

Koks turėtų būti jūsų verslui skirtas internetinės svetainės kūrimas priklauso nuo tikslinės auditorijos, produkto, jūsų poreikių. Paslauga tinklapių kūrimas suteikia galimybę puslapį prisitaikyti prie individualių kliento poreikių ir norų. Elektroninių parduotuvių kūrimas galimas pagal šablonus arba pritaikant individualų dizainą. Susitikimo metu, aptarę jūsų viziją, verslo specifiką, poreikius ir biudžetą, pasiūlysime būtent jūsų verslui tinkamiausią pasirinkimą.

Internetinės Parduotuvės

Kodėl svarbu, kad paslauga elektroninių parduotuvių kūrimas turi būti atlikta kokybiškai?

Viena nemaloniausių patirčių yra kuomet klientas palieka jūsų internetinę svetainę, nes lėtai kraunasi puslapiai, nuotraukos atrodo nekokybiškai, neveikia kategorijos ar netgi neina atsiskaityti už prekes ar paslaugas. Tokia patirtis tikrai nepaskatins grįžti dar kartą. Tad kokybiškas elektroninių parduotuvių kūrimas yra tikrai svarbus.

Taip pat svarbu paminėti, kad šiai dienai internetinių parduotuvių kūrimas yra stipriai orientuotas į mobilų vartotoją. Tad jūsų internetinė parduotuvė bus pritaikyta išmaniesiems įrenginiams ir jums tikrai neteks jaudintis dėl dizaino ar techninių sprendimų.

Koks turėtų būti jūsų verslui skirtas internetinės svetainės kūrimas priklauso nuo tikslinės auditorijos, produkto, jūsų poreikių. Paslauga internetinės parduotuvės kūrimas suteikia galimybę puslapį prisitaikyti prie individualių kliento poreikių ir norų. Elektroninių parduotuvių kūrimas galimas pagal šablonus arba pritaikant individualų dizainą. Susitikimo metu, aptarę jūsų viziją, verslo specifiką, poreikius ir biudžetą, pasiūlysime būtent jūsų verslui tinkamiausią pasirinkimą.

Elektroninės Parduotuvės kūrimas

Pridėtinė vertė verslui

internetines parduotuves kurimas 2

Elektroninių parduotuvių kūrimas yra dinamiškas ir kūrybinių sprendimų reikalaujantis procesas, kurį mūsų komanda išmano bei yra sukaupusi įvairią darbinę patirtį su visokio dydžio bei amžiaus verslais, taip pat, verslais iš pačių įvairiausių sričių. Nesvarbu ar jūsų verslas didelis ar smulkus, įsteigtas ką tik ar jau su patirtimi – tinklapių kūrimas jums bus tik į naudą. Negalvokite apie tai kaip apie papildomas išlaidas – elektroninių parduotuvių kūrimas yra ilgalaikė investicija į ateitį, į klientų srautų padidėjimą, kuris atneš ir didesnes pajamas jūsų veiklai.

Tinklapių kūrimas mums asocijuojasi su naujovėmis. Stebime rinką ir jos inovacijas, domimės tendencijomis. Norime klientams pasiūlyti modernius ir lanksčius sprendimus jų individualiems poreikiams. Turime norą padėti verslams augti, būti labiau matomiems ir geriau pasiekiamiems. Elektroninių parduotuvių kūrimas yra puikus įrankis tam pasiekti.

Dirbame ir su smulkiais verslais ir su stambesnėmis organizacijomis ar verslais. Mūsų agentūros paslaugas vertina klientai tiek iš užsienio, tiek iš Lietuvos. Elektroninių parduotuvių kūrimas vyks pagal individualų jūsų užsakymą.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Pridėtinė vertė verslui

internetines parduotuves kurimas 2

Elektroninių parduotuvių kūrimas yra dinamiškas ir kūrybinių sprendimų reikalaujantis procesas, kurį mūsų komanda išmano bei yra sukaupusi įvairią darbinę patirtį su visokio dydžio bei amžiaus verslais, taip pat, verslais iš pačių įvairiausių sričių. Nesvarbu ar jūsų verslas didelis ar smulkus, įsteigtas ką tik ar jau su patirtimi – internetinės parduotuvės kūrimas jums bus tik į naudą. Negalvokite apie tai kaip apie papildomas išlaidas – elektroninių parduotuvių kūrimas yra ilgalaikė investicija į ateitį, į klientų srautų padidėjimą, kuris atneš ir didesnes pajamas jūsų veiklai.

Elektroninių parduotuvių kūrimas mums asocijuojasi su naujovėmis. Stebime rinką ir jos inovacijas, domimės tendencijomis. Norime klientams pasiūlyti modernius ir lanksčius sprendimus jų individualiems poreikiams. Turime norą padėti verslams augti, būti labiau matomiems ir geriau pasiekiamiems. Internetinės parduotuvės kūrimas yra puikus įrankis tam pasiekti.

Dirbame ir su smulkiais verslais ir su stambesnėmis organizacijomis ar verslais. Mūsų agentūros paslaugas vertina klientai tiek iš užsienio, tiek iš Lietuvos. Elektroninių parduotuvių kūrimas vyks pagal individualų jūsų užsakymą.

darbo
procesas

Mūsų paslaugas vertina šimtai klientų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio. Dirbame tiek su smulkiais verslais, tiek ir su stambiomis verslo organizacijomis. Internetinių parduotuvių kūrimas Vilniuje vyksta pagal jūsų individualų užsakymą.

KONSULTACIJA

Pradėsime nuo konsultacijos. Šios konsultacijos metus nusistatome biudžetą, apsibrėžiame laiką, per kurį bus atliekamas elektroninių parduotuvių kūrimas. Aptarsime, generuosime idėjas kartu apie tai, kaip galėtų atrodyti jūsų internetinė parduotuvė, aptarsime kitus su projektu susijusius klausimus.

ikiwi ikona 29

PLANAVIMAS

Tuomet seks planavimas. Kai nusistatysime biudžetą, tikslų laiką, pereisime prie veiksmų plano dėliojimo. Parduotuvės dizaino sprendimai, programavimo sprendimai, tekstai, atsiskaitymo galimybės ir kiti niuansai bus aptariami šiame paslaugos internetinės svetainės kūrimas etape. Glaudus komunikavimas bei detalus planavimas į raktas sėkmingą internetinės parduotuvės kūrimo procesą.

ikiwi ikona 28

VYSTYMAS

Tuomet – vykdymas. Jūs nuolat gausite visą informaciją apie tai kaip vyksta elektroninių parduotuvių kūrimas, galėsite dalintis pastabomis, naujai kilusiomis idėjomis, o mūsų darbas bus sukurti geriausią įmanomą rezultatą. Kai turimas aiškus planas, komunikacija vyksta sklandžiai darbai atliekami netgi greičiau, nei pradžioje buvo numatyta. Kai žinote ko norite iš savo internetinės parduotuvės ir tai iškomunikuojate mums, mes turime galimybę dirbti dar operatyviau.

ikiwi ikona 27

INTERNETINIŲ PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS

PLANAI IR KAINOS

Bronzinis

planą sudaro:

Bronzinio plano kaina
nuo 1400 €

SIDABRINIS

planą sudaro:

Sidabrinio plano kaina
nuo 1800 €

Auksinis

planą sudaro:

Auksinio plano kaina
nuo 2500 €

Dažniausiai užduodami klausimai

jūsų klausimai

Šiai užduočiai geriausiai pasiruošusi mūsų profesionali programuotojų ir dizainerių komanda

rūta kona 2
jbl 2 viršelis
OPTIKOS PASAULIS IKONA
gardu gardu ikona 4
aeronautica militare ikona

Mūsų paslaugas vertina šimtai klientų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio. Dirbame tiek su smulkiais verslais, tiek ir su stambiomis verslo organizacijomis. Internetinių parduotuvių kūrimas Vilniuje vyksta pagal jūsų individualų užsakymą.

Darbo
procesas

Konsultacija

Pradėsime nuo konsultacijos. Šios konsultacijos metus nusistatome biudžetą, apsibrėžiame laiką, per kurį bus atliekamas elektroninių parduotuvių kūrimas. Aptarsime, generuosime idėjas kartu apie tai, kaip galėtų atrodyti jūsų internetinė parduotuvė, aptarsime kitus su projektu susijusius klausimus.

ikiwi ikona 29

Planavimas

Tuomet seks planavimas. Kai nusistatysime biudžetą, tikslų laiką, pereisime prie veiksmų plano dėliojimo. Parduotuvės dizaino sprendimai, programavimo sprendimai, tekstai, atsiskaitymo galimybės ir kiti niuansai bus aptariami šiame paslaugos internetinės svetainės kūrimas etape. Glaudus komunikavimas bei detalus planavimas į raktas sėkmingą internetinės parduotuvės kūrimo procesą.

ikiwi ikona 28

Vykdymas

Tuomet – vykdymas. Jūs nuolat gausite visą informaciją apie tai kaip vyksta elektroninių parduotuvių kūrimas, galėsite dalintis pastabomis, naujai kilusiomis idėjomis, o mūsų darbas bus sukurti geriausią įmanomą rezultatą. Kai turimas aiškus planas, komunikacija vyksta sklandžiai darbai atliekami netgi greičiau, nei pradžioje buvo numatyta. Kai žinote ko norite iš savo internetinės parduotuvės ir tai iškomunikuojate mums, mes turime galimybę dirbti dar operatyviau.

ikiwi ikona 27

Mūsų paslaugas vertina šimtai klientų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio. Dirbame tiek su smulkiais verslais, tiek ir su stambiomis verslo organizacijomis. Internetinių parduotuvių kūrimas Vilniuje vyksta pagal jūsų individualų užsakymą.

Darbo
procesas

Konsultacija

Pradėsime nuo konsultacijos. Šios konsultacijos metus nusistatome biudžetą, apsibrėžiame laiką, per kurį bus atliekamas internetinės parduotuvės kūrimas. Aptarsime, generuosime idėjas kartu apie tai, kaip galėtų atrodyti jūsų internetinė parduotuvė, aptarsime kitus su projektu susijusius klausimus.

ikiwi ikona 29

Planavimas

Tuomet seks planavimas. Kai nusistatysime biudžetą, tikslų laiką, pereisime prie veiksmų plano dėliojimo. Parduotuvės dizaino sprendimai, programavimo sprendimai, tekstai, atsiskaitymo galimybės ir kiti niuansai bus aptariami šiame paslaugos internetinės svetainės kūrimas etape. Glaudus komunikavimas bei detalus planavimas į raktas sėkmingą internetinės parduotuvės kūrimo procesą.

ikiwi ikona 28

Vykdymas

Tuomet – vykdymas. Jūs nuolat gausite visą informaciją apie tai kaip vyksta internetinės parduotuvės kūrimas, galėsite dalintis pastabomis, naujai kilusiomis idėjomis, o mūsų darbas bus sukurti geriausią įmanomą rezultatą. Kai turimas aiškus planas, komunikacija vyksta sklandžiai darbai atliekami netgi greičiau, nei pradžioje buvo numatyta. Kai žinote ko norite iš savo internetinės parduotuvės ir tai iškomunikuojate mums, mes turime galimybę dirbti dar operatyviau.

ikiwi ikona 27

Internetinių parduotuvių kūrimas

PLANAI IR KAINOS:

Bronzinis

Sidabrinis

Auksinis

Turinio įkėlimas
Produktų filtravimas,paieška
Mokėjimų surinkimo sistema,
pristatymų moduliai
Pristatymo, privatumo,
grąžinimo, pirkimo politika
Pritaikymas mobiliems
įrenginiams
 Naujienlaiškis, socialiniai
tinklai, užklausos, žemėlapis
SSL integracija ir sutvarkymas
pagal BDAR
Perkėlimas į kliento serverį
Administravimas (2 mėn.)
Apmokymai  standartiniai  video apmakymai  video apmakymai
Puslapių sukūrimas  iki 10 puslapių  iki 15 puslapių  iki 20 puslapių
Produktų kategorijų sukūrimas  iki 10 kategorijų  iki 15 kategorijų  iki 20 kategorijų
Prodyktų sukėlimas  pirmieji 20 produktų  masinis produktų sukėlimas  masinis produktų sukėlimas
Dizaino kūrimas  pritaikant šabloną  unikalus dizaino piešimas  unikalus dizaino piešimas
Kalbos pritaikymas  viena kalba  viena kalba  3 kalbos
 Messenger integravimas
Google Analytics integravimas
SEO modulių įdiegimas
Facebook pixel integravimas
Unikalių piktogramų piešimas
(8 vnt.)
Bronzinio plano kaina nuo:

1400 €

Sidabrinio plano kaina nuo:

1800 €

Auksinio plano kaina nuo:

2500 €


ikiwi ikona 23

INTERNETINIŲ SVETAINIŲ KŪRIMAS

PLANAI IR KAINOS:

Bronzinis

Sidabrinis

Auksinis

 Turinio įkėlimas
 Produktų filtravimas, paieška
 Mokėjimų surinkimo sistema, pristatymų moduliai
 Pristatymo, privatumo, grąžinimo, pirkimo politika
 Pritaikymas mobiliems įrenginiams
 Naujienlaiškis, socialiniai tinklai, užklausos, žemėlapis
 SSL integracija ir sutvarkymas pagal BDAR
 Perkėlimas į kliento serverį
 Administravimas (2 mėn.)
 Apmokymai standartiniai video apmokymai video apmokymai
Puslapių sukūrimas iki 10 puslapių iki 15 puslapių iki 20 puslapių
Produktų kategorijų sukūrimas iki 10 kategorijų iki 20 kategorijų iki 30 kategorijų
Produktų sukėlimas pirmieji 20 produktų masinis produktų sukėlimas masinis produktų sukėlimas
Dizaino kūrimas pritaikant šabloną unikalus dizaino piešimas unikalus dizaino piešimas
Kalbos pritaikymas viena kalba viena kalba 3 kalbos
 Messenger integravimas
 Google Analytics integravimas
 SEO modulių įdiegimas
Unikalių piktogramų piešimas (8 vnt.)
 Facebook pixel integravimas
Bronzinio plano kaina nuo:

1400 €

Sidabrinio plano kaina nuo:

1800 €

Auksinio plano kaina nuo:

2500 €

ikiwi ikona 23
ikiwi ikona 24

ELEKTRONINIŲ parduotuvIŲ kūrimas, turbūt, yra tema, kelianti jums nemažai klausimų. Tad žemiau mėginame atsakyti bent į kelis, dažniausiai pasitaikančius klausimus.

ikiwi ikona 25
ikiwi ikona 26

Dažniausiai užduodami klausimai

jūsų klausimai

Internetinės parduotuvės kūrimas vidutiniškai užtrunka nuo 30 darbo dienų, tačiau darbų atlikimo terminas taip pat priklauso ir nuo projekto dydžio bei sudėtingumo ar kitų specifinių niuansų.

Užėję į skiltį kainos ir paslaugos galėsite susipažinti su mūsų teikiamų paslaugų planais ir kainomis. Trumpai tariant yra trys paketai su skirtingomis į juos įeinančiomis paslaugomis. Daugiau informacijos apie kainas galėsime suteikti po konsultacijos, kuomet bus aiškesnė jūsų vizija ir poreikiai.

Taip, internetinės parduotuvės kūrimas yra komandinis darbas, kuriame dalyvaujate jūs bei mūsų specialistai. Tik su jūsų suteikta informacija bei mūsų turimais įgūdžiais galėsime pasiekti geriausią rezultatą. Jūs geriausiai žinote, ko norite – mes padėsime tai įgyvendinti.

Ne, kainos nurodytos be PVM, tad prie projekto prisideda 21%

Ne, mūsų nuomonė, kad mūsų darbas yra techninis puslapių kūrimas, o galutinis produktas – internetinė parduotuvė – yra kliento nuosavybė, todėl projektui pasibaigus perkeliame informaciją į serverį bei suteikiame visus prisijungimo duomenis.

Taip, kai internetinės parduotuvės kūrimas bus atliktas, mūsų komanda labai suprantamai ir paprastai parodys ir apmokys jus, kaip neturint didelių programavimo žinių atlikti reikiamas korekcijas internetinėje svetainėje.

Internetinės parduotuvės kūrimas yra mūsų pagrindinė paslauga, tačiau šalia teikiame ir kitas paslaugas, susijusias su paslauga internetinės parduotuvės kūrimas, tad esant poreikiui mūsų komanda pasirūpins, kad jums būtų parašyti kokybiški ir reikalavimus atitinkantys tekstai (už papildomą mokestį).

Mūsų komanda suras jūsų poreikius, stilistiką ir sritį atitinkančias nuotraukas iš oficialių duomenų bazių bei patalpins jūsų internetinėje parduotuvėje.

Į kelis mūsų paslaugos internetinės parduotuvės kūrimas planus įeina ir SEO paslaugos. Kitu atveju dėl visko reikėtų tartis individualiai..

Mūsų internetinės svetainės apačioje galite palikti užklausimą arba susisiekti su mumis telefonu +370 603 36992 bei elektroniniu paštu info@ikiwi.lt. Pasikalbėję ir išsiaiškinę jūsų poreikius, norus, biudžetą ir viziją paruošime sutartį ir pradėsime projektą.

MŪSŲ DARBAI

Susipažinkite su mūsų atliktais darbais

Elektroninių parduotuvių kūrimas yra mūsų stiprybė ir mūsų komanda mielai priima iššūkius, tad jeigu turite kitokį, inovatyvų, keistą ar, atrodo, sunkiai įgyvendinamą projektą – būtinai susisiekite su mumis.

Elektroninių parduotuvių kūrimas yra tikrai ne vienintelė mūsų agentūros teikiamas paslauga. Mums gerai pažįstamas ir internetinių svetainių kūrimas, taip pat profesionaliai atliekamos ir seo paslaugos.

Elektroninių parduotuvių kūrimas atvers jūsų verslui kur kas platesnes galimybes nei galvojate ar galite įsivaizduoti šią minutę.