Apie Mus

Esame IT agentūra, kuri turi rinkodaros, IT, verslo ir finansų skyrius.

Apie Mus

Esame reklamos agentūra, kuri turi rinkodaros, IT, verslo ir finansų skyrius.

Metų patirties

7+

Sėkmingų projektų

300+

Profesionalų komanda

16+

Aptarnautų šalių

16

Nuo tada, kai pradėjome save realizuoti internetinių tinklapių kūrimo srityje, per septynerius metus užaugome į IT agentūrą, kuri suteikia galimybę augti įvairiems verslams. Mes kuriame išskirtinio dizaino svetaines ir teikiame nuolatinę pagalbą savo klientams.

Internetinių svetainių kūrimas, elektroninių parduotuvių kūrimas – tai vienos pagrindinių IKIWI veiklų. Suteikiame klientams vertingas konsultacijas, kad jų verslo interneto svetainė sukurtų gerą įvaizdį ir pritrauktų daugiau potencialių klientų.

iKiwi nuolat tobulina savo personalo kvalifikaciją užsienio agentūrų dėstomuose mokymuose, ieško naujausių ir geriausių sprendimų individualiems klientų poreikiams, kad taptų patikima, jūsų reklamos agentūra.

Domina įvairūs klausimai apie internetinių puslapių kūrimą? Užpildykite šią formą ir mes kuo greičiau atsakysime į visus jūsų klausimus. Taip pat gausite daugybę naudingų praktinių patarimų, kuriais jūs galėsite vadovautis pradedant ir plečiant savo verslą.

iKiwi internetinių svetainių kūrimas Vilniuje yra atliekamas dirbant su klientais iš B2B sektoriaus, startuoliais ir norinčiais pradėti verslą fiziniais asmenimis.Padėti jūsų verslui augti internete – tai pagrindinis iKiwi tikslas.

IT agentūra Vilniuje

Mes dirbame su

Įmonės logotipo kūrimas 4
Įmonės logotipo kūrimas 5
Įmonės logotipo kūrimas 7
Įmonės logotipo kūrimas 9
Įmonės logotipo kūrimas 12
Įmonės logotipo kūrimas 2

Jūsų sėkmingas verslo augimas – tai pagrindinis iKiwi tikslas.

iKiwi reklamos agentūra

Susisiekime!

Užpildykite žemiau esančią formą ir susisiekime. Nekantraujame susipažinti su jumis ir jūsų idėjomis!

    Susisiekime!

    Užpildykite žemiau esančią formą ir susisiekime. Nekantraujame susipažinti su jumis ir jūsų idėjomis!