SVETAINIŲ DIZAINAS

Profesionalios puslapių kūrimo paslaugos

D.U.K Kainos SUSISIEKTI

SVETAINIŲ DIZAINAS

Profesionalios tinklapių kūrimo paslaugos

Kainos D.U.K SUSISIEKTI

tinklapių kūrimas

Internetinių svetainių dizainas

svetainiu dizainas 1

Paskutiniu metu interneto vartotojai naršydami didelį dėmesį skiria interneto svetainės funkcionalumui, dizainui, patogumui bei greičiui, o apie tai kokios verslo galimybės atsiveria turint savo puslapį daugžodžiauti, turbūt, neverta. Tai nėra papildomos išlaidos – tai investicija į ateitį, į klientų srautų padidėjimą, kuris atneš ir didesnes pajamas jūsų veiklai. Internetinių svetainių dizainas svarbus ir jūsų verslo konkurencingumui bei prekinio ženklo žinomumo didinimui. Jeigu iki šiol neteko susidurti su internetine svetaine savo verslui – nesijaudinkite, viską, ką jums reikia žinoti, papasakosime suprantama kalba.

Internetinių svetainių dizainas

išsamiau apie
Puslapių kūrimo paslaugą

Puslapių kūrimas

išsamiau apie
Puslapių kūrimo paslaugą

Kadangi mūsų komanda aktyviai domisi bei atsižvelgia į naujausias rinkoje vyraujančias tendencijas ir internetinių svetainių dizainas yra viena iš mūsų specializacijų – galime sukurti internetinę svetainę, kuri jūsų verslui pritrauktų daugiau klientų.

Svetainių dizainas įvairiose veiklos srityse skiriasi ir turi savo specifiką, kuri priklauso nuo klientų, verslo poreikių, verslo šakos ir netgi tokių smulkių elementų kaip ikonėlės, spalvinė gama, teksto šriftai ir dydžiai, tematika, mygtukų išdėstymas, įrankių juosta ir kita.

Kadangi mūsų komanda aktyviai domisi bei atsižvelgia į naujausias rinkoje vyraujančias tendencijas ir internetinių puslapių kūrimas yra viena iš mūsų specializacijų – galime sukurti internetinę svetainę, kuri jūsų verslui pritrauktų daugiau klientų.

Internetinių puslapių kūrimas įvairiose veiklos srityse skiriasi ir turi savo specifiką, kuri priklauso nuo klientų, verslo poreikių, verslo šakos ir netgi tokių smulkių elementų kaip ikonėlės, spalvinė gama, teksto šriftai ir dydžiai, tematika, mygtukų išdėstymas, įrankių juosta ir kita.

internetiniu puslapiu kurimas 2
internetiniu puslapiu kurimas 2

Kadangi mūsų komanda aktyviai domisi bei atsižvelgia į naujausias rinkoje vyraujančias tendencijas ir puslapių kūrimas yra viena iš mūsų specializacijų – galime sukurti internetinę svetainę, kuri jūsų verslui pritrauktų daugiau klientų.

Puslapių kūrimas įvairiose veiklos srityse skiriasi ir turi savo specifiką, kuri priklauso nuo klientų, verslo poreikių, verslo šakos ir netgi tokių smulkių elementų kaip ikonėlės, spalvinė gama, teksto šriftai ir dydžiai, tematika, mygtukų išdėstymas, įrankių juosta ir kita.

svetainiu dizainas 3

Kokia turėtų būti galutinė jūsų verslui skirta interneto svetainė priklauso nuo tikslinės auditorijos, produkto, jūsų poreikių. Internetinių svetainių dizainas tam ir skirtas, kad būtų galima puslapį prisitaikyti prie individualių kliento poreikių ir norų, tad šioje vietoje norisi paminėti jog svetainių dizainas galimas pagal šablonus arba pritaikant individualų dizainą. Susitikimo metu, aptarę jūsų viziją, verslo specifiką, poreikius ir biudžetą, pasiūlysime būtent jūsų verslui tinkamiausią pasirinkimą. 

Internetinių svetainių dizainas yra dinamiškas ir kūrybinių sprendimų reikalaujantis procesas, kurį mes išmanome bei patirtį kaupiame daugiau nei septynerius metus, su įvairaus dydžio bei amžiaus verslais, taip pat, verslais iš pačių įvairiausių sričių. Nesvarbu ar jūsų verslas yra stambus ar smulkus, įsteigtas ką tik ar jau veikiantis kelis metus, tačiau internetinei svetainei poreikis atsirado tik dabar – svetainių dizainas jums bus tik į naudą.

Džiaugiamės dirbdami su šiais klientais

rūta kona 2
jbl 2 viršelis
OPTIKOS PASAULIS IKONA
gardu gardu ikona 4
aeronautica militare ikona

Pagalba verslui

Svetainių
dizainas padės
augti jūsų verslui

Svetainių dizainas mums asocijuojasi su naujovėmis. Stebime rinką ir jos inovacijas, sekame naujausias tendencijas. Norime klientams pasiūlyti modernius ir lanksčius sprendimus jų individualiems poreikiams. Turime norą padėti verslams augti, būti labiau matomiems ir geriau pasiekiamiems. Internetinių svetainių dizainas yra puiki paslauga, kuri padės to pasiekti.

Galbūt, jums nėra reikalingas nauja internetinė svetainė, bet reikalinga jos priežiūra arba atnaujinimas – esame pasiruošę jums pagelbėti!
Internetinių svetainių dizainas yra mūsų aistra ir iššūkių mūsų komanda nebijo, tad jeigu turite kitokį, inovatyvų, keistą ar, atrodo, sudėtingą projektą –  susisiekite su mumis. Svetainių dizainas atvers jūsų verslui kur kas platesnes galimybes nei galvojate ar galite įsivaizduoti šią minutę. Puslapių administravimas bei priežiūra, yra tokios sritys, kur paskyrus šiek tiek laiko mokymuisi, su mūsų pagalba, drąsiai galėsite kasdieninę savo internetinės svetainės priežiūrą atlikti patys. Bendradarbiavimas su mumis nėra įsipareigojimas ilgam, nebent to pageidauja mūsų klientai.

Apie mus

Profesiona-
lios
puslapių
kūrimo
paslaugos

iKiwi puslapių kūrimas – tai paslauga, kurią jau įvertino bei pasinaudojo daugybė įdomių įmonių ir įvairių sričių verslų ne tik iš Lietuvos ar Europos, bet ir iš viso pasaulio, pavyzdžiui, Kanados, Jungtinių Amerikos Valstijų ir kita. Mums puslapių kūrimas nėra vien tik verslas ir pinigai, mes norime auginti jūsų verslą kartu. Tam tikra dalis mūsų klientų yra ilgalaikiai, vis grįžtantys atnaujinti, patobulinti vienokių ar kitokių sprendimų, įdiegtų jų interneto svetainėje. Puslapių kūrimas nuolat kinta – siūlome keistis ir jums.

Mes suprantame, kad kokybiškas puslapių kūrimas gali būti didelė investicija į jūsų verslą ir į tai mūsų komanda žiūri rimtai bei atsakingai. Puslapių kūrimas yra reikalingas tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms, tad ir mūsų patirtis apima tiek nedideles įmones ar startuolius, tiek korporacijas.

Internetinių svetainių dizainas

Profesionalios internetinių
puslapių
kūrimo
paslaugos

iKiwi internetinių svetainių dizainas – tai paslauga, kurią jau įvertino bei pasinaudojo daugybė įdomių įmonių ir įvairių sričių verslų ne tik iš Lietuvos ar Europos, bet ir iš viso pasaulio, pavyzdžiui, Kanados, Jungtinių Amerikos Valstijų ir kita. Mums svetainių dizainas nėra vien tik verslas ir pinigai, mes norime auginti jūsų verslą kartu. Tam tikra dalis mūsų klientų yra ilgalaikiai, vis grįžtantys atnaujinti, patobulinti vienokių ar kitokių sprendimų, įdiegtų jų interneto svetainėje. Internetinių svetainių dizainas nuolat kinta – siūlome keistis ir jums. 

Mes suprantame, kad kokybiškas svetainių dizainas gali būti didelė investicija į jūsų verslą ir į tai mūsų komanda žiūri rimtai bei atsakingai. Internetinių svetainių dizainas yra reikalingas tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms, tad ir mūsų patirtis apima tiek nedideles įmones ar startuolius, tiek korporacijas.

Mes turime patirties su šiomis industrijomis:

 • Startuoliai
 • E – komercija
 • Architektai
 • Sporto organizacijos
 • Apgyvendinimo įstaigos
 • Optikos salonai
 • Logistika
 • Statyba
 • Restoranai
 • Odontologai
 • Kelionių agentūros
 • Mokyklos
 • Baldininkai
 • Konditerija
 • Buhalteriai
 • Finansininkai
 • Fotografai
 • Sodybos

Mūsų klientai

Kartu jau dirbome su

kodėl mes

kodėl
turėtumėte savo
internetinės
svetainės kūrimą
pateikti mums ?

ikiwi ikona 25
ikiwi ikona 26

Kokybė

Mūsų komandoje dirba talentingi specialistai, kurie geba dirbti su naujausiais svetainių kūrimo įrankiais bei užtikrina nepriekaištingą veikimo kokybę bei dizainą. Nuolat esame mokymosi procese, tobulinamės.

ikiwi ikona 29

Atlikti darbai

Aplankykite mūsų skiltį „atlikti darbai“ – atliktų darbų skaičius ir vis auganti darbų paklausa leidžia jums parodyti, tai ką mokame geriausiai bei nuolat išmokti kažką naujo, įgyvendinant jūsų norimus projektus.

ikiwi ikona 28

Patirtis

Patenkinti bei kartais net ir viršyti klientų lūkesčiai motyvuoja mus judėti ir dirbti toliau. Dabar skaičiuojame septintus veiklos metus ir tikrai neplanuojame sustoti.

ikiwi ikona 27

Patirtis

Mūsų internetinių svetainių kūrimas Vilniuje skaičiuoja jau 7-uosius metus ir toli gražu neketiname trauktis! Patenkinti ir viršyti klientų lūkesčiai mus motyvuoja labiausiai.

ikiwi ikona 29

KOKYBĖ

Komanda, turinti talentingų specialistų ir gebančių dirbti naujausiais svetainių kūrimo įrankiais užtikrina nepriekaištingą dizaino bei veikimo kokybę.

ikiwi ikona 28

ATLIKTI DARBAI

Auganti paklausa ir atliktų darbų skaičius mums leidžia pademonstruoti jums tai ką mokame geriausiai. Apsilankykite „Atlikti darbai“ ir įsitikinkite patys.

ikiwi ikona 27
Atilkti darbai

INTERNETINIŲ SVETAINIŲ KŪRIMAS

PLANAI IR KAINOS:

Bronzinis

Sidabrinis

Auksinis

 Turinio įkėlimas
 Užklausų integracija
 Žemėlapio integracija
 Sutvarkymas pagal BDAR
 Svetainės perkėlimas į kliento serverį
 Profesionalūs apmokymai
 Meniu puslapių sukūrimas  iki 10 puslapių  iki 15 puslapių  iki 20 puslapių
 Dizaino kūrimas  pritaikant šabloną  pritaikant šabloną  unikalus dizaino piešimas
 Administravimas  2 mėnesiai  3 mėnesiai  5 mėnesiai
 Kalbos pritaikymas  viena kalba  kelios kalbos  kelios kalbos
 Messenger integravimas
 Google Analytics integravimas
 SEO modulių įdiegimas
Unikalių piktogramų piešimas
Bronzinio plano kaina nuo:

800 €

Sidabrinio plano kaina nuo:

1300 €

Auksinio plano kaina nuo:

1800 €


ikiwi ikona 23
ikiwi ikona 24

INTERNETINIŲ SVETAINIŲ KŪRIMAS

PLANAI IR KAINOS:

Bronzinis

planą sudaro:

Bronzinio plano kaina
nuo 800 €

SIDABRINIS

planą sudaro:

Sidabrinio plano kaina
nuo 1300 €

Auksinis

planą sudaro:

Auksinio plano kaina
nuo 1800 €

Dažniausiai užduodami klausimai

jūsų klausimai

ikiwi ikona 24

Dažniausiai užduodami klausimai

jūsų klausimai

Svetainių dizainas vidutiniškai užtrunka nuo 20 darbo dienų, tačiau darbų atlikimo terminas taip pat priklauso ir nuo projekto dydžio bei sudėtingumo ar kitų specifinių niuansų.

Užėję į skiltį kainos ir paslaugos galėsite susipažinti su mūsų teikiamų paslaugų planais ir kainomis. Trumpai tariant yra trys paketai su skirtingomis, į juos įeinančiomis, paslaugomis. Daugiau informacijos apie kainas galėsime suteikti po konsultacijos, kuomet bus aiškesnė jūsų vizija ir poreikiai.

Taip, internetinių svetainių dizainas yra komandinis darbas, kuriame dalyvaujate jūs bei mūsų specialistai. Tik su jūsų suteikta informacija bei mūsų turimais įgūdžiais galėsime pasiekti geriausią rezultatą. Jūs geriausiai žinote, ko norite – mes padėsime tai įgyvendinti.

Ne, kainos nurodytos be PVM, tad prie projekto prisideda 21%

Ne, mūsų nuomonė, kad mūsų darbas yra techninis internetinių puslapių kūrimas, o galutinis produktas – internetinė svetainė – yra kliento nuosavybė, todėl projektui pasibaigus perkeliame informaciją į serverį bei suteikiame visus prisijungimo duomenis.

Taip, kai svetainių dizainas bus atliktas, mūsų komanda labai suprantamai ir paprastai parodys ir apmokys jus, kaip neturint didelių programavimo žinių atlikti reikiamas korekcijas internetinėje svetainėje.

Internetinių svetainių yra mūsų pagrindinė paslauga, tačiau šalia teikiame ir kitas paslaugas, susijusias su svetainių kūrimu, tad esant poreikiui mūsų komanda pasirūpins, kad jums būtų parašyti kokybiški ir reikalavimus atitinkantys tekstai (už papildomą mokestį).

Mūsų komanda suras jūsų poreikius, stilistiką ir sritį atitinkančias nuotraukas iš oficialių duomenų bazių bei patalpins jūsų internetinėje svetainėje.

Į vieną iš mūsų tinklapio kūrimo paslaugos planų įeina ir SEO paslaugos. Norėdami plačiau sužinoti apie SEO paslaugas susiekite su mumis ir suteiksime jums nemokamą pirminę konsultaciją.

Mūsų internetinės svetainės apačioje galite palikti užklausimą arba susisiekti su mumis telefonu +370 603 36992 bei elektroniniu paštu info@ikiwi.lt. Pasikalbėję ir išsiaiškinę jūsų poreikius, norus, biudžetą ir viziją paruošime sutartį ir pradėsime projektą.