fbpx

Ar žinojote, kad daugiau nei 70% žmonių, prieš nuspręsdami pirkti ar apsilankyti, tyrinės įmonę internete, tačiau daugiau nei 35% mažų įmonių Lietuvoje neturi internetinės svetainės. Jeigu neturite internetinės svetainės, žmonės negali greitai susipažinti su jūsų įmone ir sužinoti, ar jūsų teikiamos prekės ir paslaugos jiems bus aktualūs. Internetinė svetainė gali suteikti daugiau naudos jūsų verslui nei galite pagalvoti.Jei pastebite, jog savęs klausiate: „Ar reikalinga internetinė svetainė mano verslui?“ mes turime jums tinkamus atsakymus.Šiame straipsnyje pateiksime šešias priežastis, kodėl jums reikalinga internetinė svetainė jūsų verslui. Skaitykite toliau arba susisiekite su mumis telefonu +370 603 36992, kad pasikalbėtumėte apie mūsų teikiamas paslaugas:

Kodėl jums reikalinga internetinė svetainė: 6 įtikinamos priežastys

Jei neturite tinklapio savo verslui, tikriausiai klausėte savęs: ar man reikia interneto svetainės? Nors gali atrodyti, kad jūsų įmonė klesti be jos, yra daugybė priežasčių kodėl internetinė svetainė jums reikalinga.Pažvelkime į šešias priežastis, kodėl reikia sukurti internetinį tinklapį savo verslui:

Žmonės tikisi, kad tokį turėsite

Jei ieškote tiesiausio atsakymo į klausimą: „Ar man būtina internetinė svetainė?“ štai atsakymas: žmonės tikisi, kad tokią turėsite. Augant skaitmeniniam amžiui ir gebėjimui rasti informaciją internete, žmonės mano, kad jūsų įmonės informacija taip pat internete.Jei kas nors ieško jūsų įmonės, jis tikisi jūsų svetainę rasti Google paieškos rezultatuose. Neturint internetinės svetainės, žmonės jūsų įmonę vertins kaip mažiau profesionalią ir nepatikimą, bei turės daugiau dvejonių dėl jūsų teikiamų prekių ar paslaugų.Taigi, jei vis dar klausiate: „Ar reikalinga internetinė svetainė mano įmonei?“ atsakymas – taip. Internetinis tinklapis jums būtinas, nes jūsų potencialus klientas tikisi, kad ją turėsite, jog jis galėtų sužinoti daugiau apie jūsų įmonę ir tapti klientu.

Žmonės jūsų ieško internete

Įsivaizduokime, kad dvi draugės geria kavą ir kalbasi. Indrė pasakoja draugei Erikai, apie jūsų įmonę, kad ji pas jus lankėsi aną dieną, ir pateikia rekomendaciją apsilankyti jūsų įmonėje.Kada Erika grįžta namo, ji nusprendžia ieškoti jūsų įmonės, kad galėtų plačiau pasiskaityti apie jus. Ieškodama jūsų įmonės pavadinimo ji neranda svetainės. Ji pasitiki savo drauge Indre, tačiau yra skeptiška, nes neranda jūsų internetinio tinklapio, kad sužinotų plačiau apie jus.Nesvarbu, ar draugas jus rekomenduoja, žmonės ieškos jūsų įmonės, kad sužinotų daugiau. Be internetinės svetainės šie potencialūs klientai negali gauti vertingos informacijos ir dėl to neapsilankys jūsų parduotuvėje arba nepaskambins dėl reikiamų paslaugų.Apsvarstykite ir šį faktą: daugiau nei  83% internetinės patirties prasideda nuo Google paieškos variklio.Daugelis žmonių internete pradeda ieškodami. Kad šie ieškotojai galėtų rasti jūsų verslą Google paieškos rezultatuose, jums reikia svetainės, kuri padėtų nukreipti klientus į jūsų įmonę.

Žmonės greitai nori pagrindinių atsakymų

Viena iš pagrindinių priežasčių kodėl internetinis tinklapis būtinas yra ta, kad jūsų potencialūs klientai nori informacijos greitai.Ar jus pribloškia žmonių skambučiai, klausiantys apie jūsų darbo valandas, specialias kainas ar jūsų įmonė teikiamas paslaugas? Jei taip, tada atėjo laikas turėti internetinę svetainę.Investuodami į internetinio tinklapio kūrimą, jūs sukuriate galimybę pateikti visą esminę informaciją vienoje vietoje.Įprastai svetainėje skelbiama tokią informaciją:

  • Darbo valandos
  • Akcijos bei naujienos
  • Produktai / paslaugos
  • Kainos
  • Lokacijos vieta
  • Informacija apie įmonę
  • Kontaktinė informacija

Jei pastebite, kad daugiausiai klausimų yra šiose temose, jums internetinė svetainė tikrai reikalinga. Internetinis tinklapis suteikia galimybę greitai pateikti esminę informaciją savo auditorijai, o tai jums atlaisvina daugiau laiko, kad galėtumėte sutelkti savo energiją verslo vystymą ir atsakyti į sudėtingesnius klausimus.

Žmonės naudojasi jūsų internetine svetaine norėdami bendrauti su jūsų verslu

Daugiau nei 63% vartotojų naudojasi internetine svetaine bendravimui su įmone. Skaitmeniame laikotarpyje turite sukurti patikimą ryšį internete, kad pritrauktumėte naujų potencialių klientų ir išlaikytumėte esamus.Neturėdami internetinio tinklapio, praleidote šią galimybę, kurios pagalba turite didelius šansus padidinti pardavimus.

Žmonės nori padaryti daugiau nei pirkti produktus internete

Daugelis verslo savininkų klausia savęs: „Ar reikalinga internetinė svetainė mano verslui?“ ir dažniausias jų atsakymas: „Aš neparduodu savo prekių internete, todėl nėra prasmės“. Mes norime sugriauti tą mitą. Internetinis tinklapis skirtas ne tik e-komercijai, bet ir visiems kitiems.Norint turėti svetainę, nereikia parduoti produktų internetu.Net jeigu parduodate nišinius produktus, pvz., stambi statybinę technika, internetinis tinklapis vis tiek naudinga jūsų verslui. Internetinė svetainė suteikia daug perspektyvų jūsų įmonės veiklai.Kodėl?Žmonės nori padaryti kur kas daugiau nei pirkti internetu.„Google“ paieškoje yra pagrindiniai trys užklausų tipai:

  1. Informaciniai: vartotojai, atliekantys paieškas, norėdami sužinoti apie konkrečius dalykus ar temas.
  2. Navigacinis: vartotojai, ieškantys konkretaus puslapio ar svetainės.
  3. Sandoris: vartotojai ieško ketindami pirkti produktus.

Norite atspėti, kuris paieškos užklausos tipas yra populiariausias „Google“?Tai informacinis.Žmonės kiekvieną dieną atlieka dešimtis paieškų, ieškodami informacijos. Net jei neteikiate produktų internetu, turite puikią galimybę šviesti savo auditoriją.Kada žmonės jaučiasi informuoti, jie labiau linkę atsiversti. Kadangi pateikėte jiems reikalingos ir naudingos informacijos, potencialūs klientai greičiausiai pasirinks jūsų įmonę, nes jie jumis pasitiki.

Žmonės jus mato kartu su jūsų konkurentais

Ar žinote, kas nekelia klausimo: „Ar mano verslui reikalinga internetinė svetainė?“Jūsų konkurentai – nes jie jau turi.Jei norite išlikti konkurencingi, jums reikia svetainės. Jūsų konkurentai yra viena iš svarbiausių priežasčių turėti svetainę. Neturėdami savo internetinės svetainės jūs prarasite potencialius klientus, nes žmonės ieškantys internete, ras ir apsilankys jūsų konkurento įmonėje.Jei norite ir toliau konkuruoti su konkurentais, turite investuoti į savo įmonės svetainės kūrimą.

Ar mano verslui reikalinga internetinė svetainė?

Taip! Internetinė svetainė yra jūsų buvimo internete ir visų jūsų skaitmeninės rinkodaros pastangų esmė. Jei norite pritraukti didelį klientų srautą, tada internetinis tinklapis būtinas.Jeigu nežinote kaip susikurti ar iš vis nuo ko pradėti, tada leiskite iKiwi nuimti šią naštą nuo jūsų pečių.Mes turime didelę ekspertų komandą, kuri sukurs jūsų svajonių tinklapį. Susisiekite su mumis ir mes pilnai išsiaiškinę poreikius, sukursime jūsų internetinę svetainę ar elektroninę parduotuvę.