fbpx

Visi žinome, kad norint išlikti konkurencingiems internetinėje erdvėje, geras tinklapio dizainas labai svarbus kriterijus. Tačiau sukurti sėkmingą ir novatorišką internetinę svetainę, kuri būtų efektyvi, nėra lengva užduotis. Atsižvelgiant į šiuolaikinę auditoriją, gali būti dar sunkiau nei bet kada anksčiau sukurti įsimintiną internetinę svetainę, kuri gerai konvertuotų. Net ir paprastas dizaino pakeitimas gali turėti įtakos jūsų konversijos rodikliams.

Internetinės svetainės prekės ženklo kūrimas

Įsitikinkite, kad tinklapio dizainas atitinka jūsų prekės ženklo vertybes ir misiją. Jei jūsų įmonė siūlo modernius, minimalistinius gaminius, tinklapio dizainas turėtų tai atspindėti. Tokiu atveju jūsų tinklapio dizainas galėtų būti toks: minimalistinis, praktiškas ir elegantiškas.Svarbios funkcijos, kurias reikia įtraukti:

  • Logotipas. Geriausia, kad jis būtų matomas, bet ne per daug traukiantis dėmesį. Visuose puslapiuose jis turėtų būtų toje pačioje vietoje.
  • Antraštė. Jūsų antraštė arba raginimas imtis veiksmų (Call to action) turėtų būti lengvai pastebimas.
  • Paveiksliukas. Rekomenduojama naudoti patrauklų aukštos kokybės vaizdą, kuris padėtų patraukti jūsų potencialaus kliento dėmesį.Jei norite sukurti nuoseklų prekės ženklo įvaizdį, įsitikinkite, kad visuose puslapiuose naudojate tą patį šrifto stilių ir spalvų paletę. Šiuo atveju stiliaus vadovas gali būti naudingas įrankis, nes jis užtikrina, kad jūsų internetinės svetainės stilius bus vienodas.


 

Raginimas imtis veiksmų

Pagrindiniai jūsų internetinės svetainės tikslai – pritraukti vartotojus, pristatyti savo produktą ar paslaugą ir paversti juos savo klientais.Raginimai imtis veiksmų (Call to action) turėtų būti pateikta tinkamoje puslapio vietoje, atsižvelgiant į tikslinę rinką. Mygtuką “Sužinoti daugiau” galima patalpinti aukščiau puslapyje, palyginti su forma “Susisiekite su mumis”, kuri gali būti patalpinta dizaino apačioje. Taip naudotojas, prieš susisiekdamas su jumis, gaus daugiau informacijos apie jūsų prekės ženklą ar įmonę.Galite sukurti iššokančius mygtukus arba banerius, kurie gali patraukti pirkėjo dėmesį ir padėti jam lengvai suprasti, kaip atlikti norimą veiksmą. Tokio mygtuko pavyzdys galėtų būti užsiregistravimas ir kontaktų palikimas mainais į el. knygos atsisiuntimą ar kitą nemokamą privalumą. Tačiau būkite atsargūs, kad iššokantys langai nebūtų pernelyg įkyrūs – jei potencialų klientą erzins per dažni arba pernelyg įkyrūs pranešimai, jis gali išeiti iš jūsų internetinės svetainės.

Baltoji erdvė internetinėje svetainėje

Visi mes įsisaviname ir rašytinį, ir vaizdinį turinį. Todėl labai svarbu užtikrinti, kad jūsų svetainėje būtų pakankamai baltosios erdvės, jog jūsų tinklapio dizainas neatrodytų perkrautas ir neklaidintų potencialaus kliento. Kurdami puslapį, naudokite paraštes, kad padidintumėte erdvę tarp paveikslėlių ir kitų elementų.Jūsų puslapio išdėstymas gali keistis priklausomai nuo tinklapio struktūros, tačiau turėtumėte siekti, kad panašių tipų puslapiai atrodytų vienodai – taip užtikrinsite nuoseklumą ir išlaikysite vientisą savo prekės ženklą. Tai taip pat sukurs pažįstamumo jausmą jūsų klientams, o tai padės sukurti teigiamą patirtį.

Funkcionali navigacija

Dar viena gera praktika kuriant svetainę – sukurti patogią ir funkcionalią navigaciją. Naršymo juosta yra labai svarbus svetainės komponentas, kurio nereikėtų pamiršti. Lankytojas nori greitai ir lengvai rasti informaciją, nes priešingu atveju jis gali pabėgti.Naudinga, kad jūsų naršymo juostoje būtų tinkamos antraštės, jog informacija būtų veiksmingai atskirta. Nevenkite subkategorijų, jei jos palengvina naršymą jūsų svetainėje. Tai padarius jūsų svetainės dizainas bus ne tik patrauklus, bet ir funkcionalus.

 

Greitas internetinės svetainės krovimo laikas

Tiesa yra ta, kad kuo lėčiau užsikrauna jūsų internetinė svetainė, tuo didesnis atmetimo rodiklis. Norint, kad klientai pasiliktų jūsų puslapyje, internetinės svetainė krovimo greitis turėtų būti iki 3 sekundžių.Pateikiame keletą patarimų, kaip sutrumpinti krovimosi laiką:

  • Naudokite mažiau „sveriančius“ paveikslėlius
  • Naudokite tik būtinus įskiepius
  • Suspauskite ir optimizuokite turinį
  • “JavaScript” ir CSS įrašykite į išorinius failus
  • Sumažinkite HTTP užklausų skaičių

Jei neturite kodavimo žinių ir jums sunku optimizuoti savo svetainę arba sukurti naują, nedvejodami kreipkitės į “iKiwi” . Kuriame svetaines naudodami geriausias atvirojo kodo platformas, kad jūsų verslas būtų saugus ir atitiktų naujausias technologijas.

 

Pritaikymas mobiliesiems įrenginiams

Kadangi vis daugiau interneto srauto sulaukiama iš mobiliųjų vartotojų, tampa vis svarbiau, kad jūsų svetainė būtų pritaikyta mobiliesiems įrenginiams. Jei jūsų svetainė pritaikyta tik kompiuteriams, atidarius ją mobiliuoju telefonu, ji tampa netvarkinga ir sunkiai naudojama. Veiksmingiausias būdas užtikrinti, kad jūsų svetainė gerai atrodytų mobiliajame telefone, reikėtų esamą pritaikyti mobiliesiems įrenginiams arba sukurti naują internetinę svetainę, kuri šios spragos neturėtų.

Puikus tinklapio dizainas gali padėti pagerinti jūsų verslo įvaizdį bei padidinti konversijų rodiklius. Naudodamiesi mūsų pateiktais patarimais sėkmingai padidinsite šiuos rodiklius. Jei manote, kad jums būtų naudinga užsakyti tokio pobūdžio paslaugas – susisiekite su mumis.